Facebook Twitter Instagram

Patchbox

AĞINIZA YAPILANDIRMA YAPISI VE ORGANİZASYONU

PATCHBOX geri çekilebilir kabloları ile kullanıcıya gereken kablo uzunluğunu sağlar. Aşırı uzun kablolar kalmaz, kablo spagetti dolu bir dolap oluşturulur. Hepsi bir arada bir çözümde geleneksel kablo yönetimi ve yama kablolarını tamamen değiştirir.

MÜKEMMEL
UZUNLUK

ORGANİZE
KAL

ÇOK HIZLI
YAMA

ENTEGRE
ETİKETLEME

OPTİMİZASYON
HAVA AKIŞI

100% TEST
YAMALARI

PATCHBOX - ORGANİZE VE YAPISAL RAFLAR

İletişim ağınıza uzun vadeli organizasyon ve yapı kazandırıyoruz. Başlarken yalnızca yapılandırılmış bir kurulum değil, zamanla düzenli kalan bir kurulum. PATCHBOX çözümü ile raf bakımı basit ve çok hızlıdır çünkü kablolar her zaman mükemmel uzunlukta mevcuttur, ancak gerekmediğinde istenmeden saklanır – rafı her zaman temiz tutar.Böylece, kablo kaosu devraldığı için tüm kabini yeniden kablolamak zorunda kalmadan değerli zaman ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlar.

Burada, müşterilerimizin kurulumlarından bazılarına bakın:

8 X
HIZLI KURULUM

PATCHBOX’ı rafınıza monte edin ve hemen yamalamaya başlayın. Kabloların ayrılması veya kıvrılması gerekmez. Bu, kurulumu 8 kat daha hızlı hale getirir. Mükemmel görünüm ve doğru uzunlukta ve yerde kablolar nedeniyle, bakım faktörü 10 ile hızlandırılmış!

PATCHBOX HIZ ZORLUKLARI

Hala ikna olmadınız mı? PATCHBOX’ın ne kadar hızlı takıldığını ve yamalandığını gösteren videomuzu izleyin. Geleneksel yama kabloları ve PATCHBOX’a göre kablo yönetimi arasındaki rekabet, uzun yıllara dayanan tecrübeli kablolama ağ dolapları ile iyi eğitilmiş iki BT uzmanı tarafından yürütülmektedir.

YAMA KABLOLARI - MÜKEMMEL UZUNLUKTA HER ZAMAN

PATCHBOX, 24’e kadar kablo kasetini tutan 1RU metal çerçeveden oluşur.
Her bir kablo kaseti, gereksiz kabloları geri çeken, böylece her zaman gereken
tam kablo uzunluğunu sağlayan entegre bir yaylı kasnak sistemine sahiptir.

Tüm PATCHBOX kasetleri ayrıca istenen kablo tipleri ve
renkleriyle ayrı ayrı özelleştirilebilir.

Kablo Tipleri

CAT 6 UTP / STP
Çok modlu OM4 ve farklı modlarda LC / LC, LC / SC konnektörlü tek modlu OS2’de Fiberoptik, diğerleri istek üzerine

Kablo Renkleri

Siyah, Mavi, Yeşil, Kırmızı, Sarı, Beyaz

BASİT DOKÜMANTASYON

Kasetin ön kısmına basitçe kaydırılan yırtma kimliği etiketleri, tüm kabininizi kolayca belgelemenize izin verir. Kablonun uçlarında ek bir etiket gerekmez.

OPTİMİZASYON HAVA AKIŞI

İstenmesi gereken bir uzunluk boyunca kablo olmadığından ve düz yama kablolarımız yalnızca geleneksel bir yama kablosunun ihtiyaç duyduğu alanın 1 / 4’ünü kullandığından daha fazla alana sahip olursunuz. Bu, aktif bileşenler için optimum havalandırma sağlar.

% 100 FLUKE TESTLİ
YAMA KABLOLARI

Her kablo ISO standartlarına göre test edilmiştir. Fiber optiklerimiz, hassas değildir ve çok küçük yarıçaplarda bükülebilir.

PATCHBOX Plus +, en gelişmiş kablo yönetim sistemidir; hızlı ve temiz. Konvansiyonel kablo yönetimi ve patch kablolarını tamamen hepsi bir arada bir çözümle değiştirir. Geri çekilebilir kabloları ile PATCHBOX Plus +, kullanıcıya gereken kablo uzunluğunu sağlar. Aşırı uzun kablolar kalmaz, kablo spagetti dolu bir dolap oluşturulur. Kurulum süresi önemli ölçüde azalır ve temiz kurulum bakımı nedeniyle uzaktan maliyetlerin daha da düşürülmesi bile yapılabilir.

PATCHBOX Plus + ile aynı PATCHBOX 365, yalnızca 365 mm birim derinliğe sahip olan küçük uygulamalarda mükemmeldir. 30 ”genişliğindeki dolaplar, esas olarak 19” montajın her iki tarafındaki ekstra alan nedeniyle kullanılıyor. Bu fazladan alan, fazla kabloyu gizlemek ve saklamak için yaygın olarak kullanılır. Sorun şu ki, aktif bileşenlerin çoğu fanları yan tarafta ve bunlar kablo karmaşası tarafından engelleniyor. Aşırı ısınma, istenmeyen arızalara ve bakıma neden olabilir.

“Ürün pratik, iyi tasarlanmış, sofistike, kullanımı sezgisel ve tek kelimeyle harika!”

Amerigo DeSantis, BT Operasyonları Başkanı
BERNINA Uluslararası AG

Setting-up a organised cabinet is possible. But keeping it organised and structured is the tough part. With the PATCHBOX, your rack remains neat and structured, month after month. Saves you time, money and resources.