Facebook Twitter Instagram

SETUP.EXE

AĞ KABİNLERİNDE ÇALIŞAN HERKESİN İÇİN SON ARACI!

SETUP.EXE, Network Engineers tarafından tasarlanan bir problem çözme mucizesidir. Bu üçüncü el, tüm çalışma adımlarınız boyunca sizi destekler. Dizüstü bilgisayarınız için bir masa olarak veya yama panellerini sonlandırırken kullanın. Ayrıca bir tornavida, yedek kafes somunları, kablo bağları vb. Gibi en önemli araçlarınızı da taşıyabilir ve kabine yalnızca 3 saniye içinde monte edilir. SETUP.EXE her zaman kaçırdığınız üçüncü el.

MOBİL MASA

Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz hızlı montaj masası

ÜÇÜNCÜ EL

Tek kişiyle 15 kg'a kadar olan ağır ekipmanları kurun / çıkarın

TAKIM DEPO

Önemli aletlerinizi ve yedek parçalarınızı yanınızda taşıyın

WATCH THE VIDEO
LEARN MORE ABOUT THE BENEFITS & FEATURES

KURULUM MASASI

Hareket halindeyken masa - Bir elinizi bir dizüstü bilgisayar tutmaya çalışmayı bırakın, diğerini yazın ve üçüncü elinizle bir kablo bağlayın. Dizüstü bilgisayarınızı Setup.exe dosyasına yerleştirin ve rahatlayın. Ayrıca lastik bir üst kısmı var, böylece dişliniz kaymıyor.

ÜÇÜNCÜ EL

Artık tek bir kurulum, Setup.exe sizin güvenilir yardımcınız olduğundan çok daha kolaydır, siz her şeyi yerine getirirken 15kg'a kadar destek verebilirsiniz. Basitçe baş aşağı monte edin ve ekipman kolayca kayar.

TAKIM DEPO

Aletleri bir daha asla unutma. Setup.exe ile bir tornavida, fermuarlı bağlar ve bu iğrenç kafes somunları dahil her zaman yanınızda yedek parçalara sahip olacaksınız.

Sadece Setup.exe unutma!